Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sorum var En iyi pişik kremi hangisidir ?

Gizemm28

Üye
Kullanıcı
Kızlar 24 günlük bebeğim çok kötü pişik oldu mustela sudocrem pudra hepsini denedim ama geçmedi şuan hametan sürdüm yatıyor henüz bakmadim ne durumda diye lütfen bana bir şeyler önerin dün yıkadım kuruttum pudra sürdüm yatırdım yine aynı çok ağlıyor

Ben sebamedin pişik kremini kullandim memmun kaldım şu anda alerji kremlerin hala kullanıyorum çoçuguma en iyi etki eden bu kremdi.

Sudocrem en iyisi bence.Ben farklı farklı şeyler kullandım. O da geçirmediyse ciddidir. Açık bırakıp havalandırmaya çalışın. İslak mendil kullanmayın su ve pamuk hatta mükünse direkt yıkayıp çok nazik alın suyunu.

Çinko içeriği yüksek krem kullanin , islak mendil kullanmayin mümkünse su pamuk , ben genelde kantron yağı kullanıyordum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.