Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kilo vermek istiyorum ama olmuyor önerisi olan var mı ?

buketyalova

Yeni Üye
Kullanıcı

Kızlar buraya yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama artık çok zor durumdayım kilo veremiyorum ve 120 kiloya kadar çıktım diyete başlıyorum ama pek fayda etmıyor önerisi olan yağ ve ödem atıcı bişeyler var mı :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
canım bende senin gibiydim dr.a gittim megerse insülin direncim varmıs ondan kilo veremıyormusum bence gıtmedıysen bı degerlerıne baktır

bende de haşimato çıktı ondan kilo veremıyor musum ama şimdi düzenli ilaç kullandım ve cok kolay kılo verdim

az yağlı bol proteinli yiyecekler yemeni tavsiye ederim ve düzenli spor emın ol bır ay sonra sonucuna sen bile inanamayacaksın

ben sana bol su içmenı ve özellıkle ıcıne limon ve cubuk tarcın koymanı tavsıye edıyorum oyle guzel yağ yakıyor ki kız inanamazsın :)

eğer doktora gıtmıssen ve değerlerın iyiyse üstünede az yiyip vermiyorsan genetik bence😕

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.