Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 aylık Oğlumun Öksürüğü Geçmiyor Ne Yapabilirim?

nisa_elif

Üye
SMS Onaylı
Merhaba hanımlar 15 aylık oğlum ne yaptıysam öksürüğü geçiremedim doktorun verdiği ilaçlarda işe yaramadı.dut kürü bile denedim geçmedi ne yapabilirim geceleri daha çok öksürüyor?

benim oğlumdada aynıydı soğan bal karışım veriyorum iki gündür gerçekten hafifletti öksürüğü bi deneyin isterseniz

çiğ soğanı bala bulayıp mı yediriyorsunuz nasıl yapıyorsunuz onuda söylerseniz çok sevinirim dua ederim sizlere

soğanı küçük küçük doğrayıp üzerine 5-6 kaşık bal dökün 3-4 saat beklesin soğanda suyunu bırakıyor iyice sonra o suyu çocuğunuza yedirin biraz rahatlar inşallah

merhaba benim oğlumda 3 buçuk yaşında bizimkininde boğazı tahriş olmuştu öksürmekten öksürmediği dakika yoktu sabahları mutlaka bir tatlı kaşığı organik elma sirkesi aradan birkac ssat gectıkten sonradaiçirebildiğim kadar demlenmş kekik çayı verdim burnu akıyorsa mutlaka kaya tuzuyla burnunu yıkadım o çok işime yaradı birde alerjisi yoksa beyorganikten ikili set kullandım bağışıklığı güçlendirmek adına..gece yatarken ortam kesinlikle kuru olmyacak gece her öksürdüğünde bir yudum su verin yada doğal bal..ben ne antibiyotikler buhar ilaçları kullandım işe yaramadı..

Tereyağını erit üstüne iki kaşık pekmez karıştır biraz sonra altını kapat üç damla limon sık içir gece gündüz çok geçmiş olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.