Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anket Bebek Bezi Anketi: Deneyimlerinizi Paylaşın

Hangi marka bebek bezi kullanıyorsunuz ?

• Goon

Oy: 3 11.1%
  • Bebivita

Oy: 1 3.7%
  • Prima

Oy: 1 3.7%
  • Sleepy

Oy: 7 25.9%
  • Molfix

Oy: 5 18.5%
  • Canbebe

Oy: 0 0.0%
  • Baby Turco

Oy: 7 25.9%
  • Soffio

Oy: 3 11.1%
  • Baby me

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    27

zeynep_ugur

Moderator
Moderator
SMS Onaylı
👶 Bebek Bezi Anketi: Deneyimlerinizi Paylaşın 👶

Değerli Anneler,

Bebeklerimizin sağlığı ve konforu bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, bebek bezleri seçiminde doğru markayı bulmak önemlidir. Sizlerin deneyimleri, diğer annelere ışık tutabilir ve bebeklerimizin ihtiyaçlarına en uygun olanı belirlememize yardımcı olabilir.

Bizanneler.com olarak, bebek bezleri konusunda yapılan bir anketle, sizlerin tercihlerini ve deneyimlerinizi öğrenmek istiyoruz. Hangi markanın bebeğiniz için en uygun olduğunu düşünüyorsunuz? Sizce bebek bezlerinde hangi özellikler daha önemlidir: emicilik, cilt dostu olma, kokusuzluk veya başka bir özellik mi?

Siz de bu önemli konuda fikirlerinizi paylaşın, diğer annelerle deneyimlerinizi birleştirerek daha bilinçli kararlar alalım.

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,Bizanneler.com Ekibi 🌟

İlk çocuğumda Molfix kullandım başka bişey kullanmadığım için ama ikincisinde fark ettim ki a101 in bezi Molfix den hem fiyatı olarak daha kârlı hemde daha güzel

SOFİA PURE TOUCH a101 markası ama düz sofia değil pure olanı o kadar mükemmel ki sleepy baby turco molfix ne varsa kullandım ama bunun gibisi yok çok çok memnunum ve hesaplı 😍

Prima premium care diğer markaları denedik sürekli sığdırıyor sürekli degistirmektense paraya kıymak lazım

Molfix asla eski kalitesinde değil bim 101 şok bezleri kötü değil ama içeriği çok temiz değil parasını hak eden piyasaya göre uygun fiyatlı kalitlei sleepy ve baby turco haa benim param var en iyisi olsun diyorsan huggies Prima bunlar çok iyi ama içlerinde İsrail malı boykot vesaire işleri var yerli malı bizim malımız olsun Türkiyem kazansın o yüzden Baby Turco yada sleepy diyorum efennim

Benim bebeğim prematüre olduğu için prima hariç hiçbir bezi kullanamıyordum çünkü pişik kanama vs oluyordu ama bu olaylardan sonra dedim ki gerekirse her defasında bezin içine pamuklu bir atlet parçası koyar yıkarım Müslüman kardeşlerimizin şehit edilen bebeklerinin de kanı yok muydu😶Goon kullanmaya başladım Elhamdülillah hiçbir sorun da yaşamadım gayet uygun fiyatlı 🩵

Size tavsiyem en iyisini alacağım diye düşünmeyin. Her bebeğin cildi farklıdır. Bebeğinize en iyi bebek bezini deneyerek bulabilirsiniz. Ben oğlum için baby turco kullanıyorum.☺️

Molfix kulanıyorum bebeğim 3 aylık olmasına rağmen kakayı sürekli dışına kaçırıyor ne kullanacağımı bilmiyorum ama değiştireceğim sanırım

İlk çocuğumda Molfix kullandım başka bişey kullanmadığım için ama ikincisinde fark ettim ki a101 in bezi Molfix den hem maaşı olarak daha kârlı hemde daha güzel

Molfix kullanıyorduk yenilendikten sonra pişik oldu eski molfix buldukça alıyoruz ama yeni bez arayışındayız

Kızıma baby turko kullanıyorum memnunum asla israil malini da almam aldirmicam da çocuklarıma

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.