Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sorum var Dudak dolgusu tamamen erir mi az da olsa kalıyor mu?

Tugce9248

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu beğenmedim. İlk kez yaptırmıştım. Ben eski dudaklarımı daha seksi buluyordum fakat erittirmekte istemedim. doku kaybı yaşanabilir ihtimali beni korkuttuğu için. Markası reene tou..h diye birşey (marka yazmak yasaktır diye kısalttım) 6 ay sonra tamamen erimesini umuyordum yada 1 yıla yayılsın sorun değil. Fakat bugün uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm onunda 2. kez yaptırışıymış ve 1 yıl olmuş yaptıralı olduğu gibi duruyordu. (farklı bir yerde yaptırmış ve farklı marka olabilir onun). Neticede hylarüronik asit içeren dolgu ikimizinkide sorum şu ki arkadaşım bugün bana erisede biraz kaldığını dudağın eski haline dönmediğini söyledi. Bende öyle oldu ve öyle biliyorum dedi.
Bu doğru mu? Dudak kendi doğal şekline dönmüyor mu hiçbir zaman? Tamamı erimiyor mu bu dolguların?

Ben iki yıl önce yaptırdım.Yarısı hala duruyor. .Özellikle kelebek kısmı duruyor ama yan taraflar eridi.Tamamen eski haline dönmedi.İlerde ne olur bilemiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.